Spectra

ŠTÝLOVÉ SVIETIDLÁ

NETRADIČNÉ DESIGNOVÉ SVIETIDLÁ

INTERIÉROVÉ PODLAHY

KĽÚČOVÁ INVESTÍCIA DO ŠTÝLU INTERIÉRU

INTERIÉROVÉ DVERE

DAJTE PRIESTORU LUXUSNÝ DOJEM

Interiérové a exteriérové dvere,
ktoré dajú priestoru trendový štýl

 

V našej predajni nájdete široký sortiment dverí, ako interiérových tak aj bezpečnostných. Zároveň u nás takisto nájdete  bezpečnostné dvere, viac informácií o nich nájdete na samostatnej podstránke. Samozrejmosťou je všetko potrebné príslušenstvo – od kovaní cez zámkové vložky až po samotné zárubne.  Poskytneme Vám odborné poradenstvo ako aj možnosť montáže v našej réžií. V ponuke máme dvere značiek Sapeli, Centurion, Intenso, Voster, Polskone, Portadoors a bezpečnostných dverí značiek Adlo, Securido a Toomdoor.

 

SPECTRA. ŠTÝLOVÉ DVERE DO DOMÁCNOSTI

dvere-porta

Už od roku 1994 sme na trhu

 

Rozumieme dverám, svietidlám, podlahám a rekonštrukciám bytových priestorov. Vieme presne, čo Váš priestor urobí dokonalím. Príďte sa s nami poradiť do predajne v Novej Ľubovni.

SPECTRA. S NAMI BÝVATE KRAJŠIE.

V našej kamennej predajni v Novej Ľubovni si môžete vybrať zo širokej ponuky: laminátové podlahy, drevené podlahy, interiérové a bezpečnostné dvere, koberce, elektroinštalačný materiál, štýlové svietidlá, svetelné LED zdroje a doplnky k jednotlivým produktom.

V prípade, že ste časovo vyťažení a radi by ste nechali rekonštrukciu na odborníkov, neváhajte a kontaktuje nás. Radi sa s Vami dohodneme na termíne a zrealizujeme rekonštrukciu za Vás.

Netradičné svietidlá

Svietidlá tvoria nosný sortiment od začiatku našej činnosti. Vďaka tomu Vám vieme ponúknuť priamo v predajni široký výber svietidiel všetkých druhov.

V prípade, že by sme nemali svietidlo Vašich predstáv,  nie je problém objednať si z množstva katalógov akýkoľvek výrobok. Ponúkame aj doplnkový sortiment, od inštalačného materiálu až po samotné žiariče používané v svietidlách.

KVALITNÉ INTERIÉROVÉ PODLAHY

 

Investícia a správny výber podlahy do priestoru je kľúčová. Rozhoduje o tom, v akom štýle sa bude doladzovať zvyšok interiéru. V našej predajni si môžete vybrať od laminátových, drevených, korkových, vinylových, gumových alebo kobercových.