KÚPEĽNE SHOWROOM

KÚPEĽNE OVERENÉ ČASOM

TINEA. VIAC AKO 26 ROKOV TVORÍME KÚPEĽNE SNOV.

ZREALIZOVANÝCH KÚPEĽNÍ
VZOROVÝCH KÚPEĽNÍ V NAŠOM SHOWROOME
VZORIEK OBKLADOV A DLAŽIEB V NAŠOM SHOWROOME
OBKLADOV A DLAŽIEB SKLADOM IHNEĎ K ODBERU

3D VIZUALIZÁCIE, ODBORNÉ ZAMERANIE A PORADENSTVO

Chceli by ste reálne vidieť, aký druh obkladu sa hodí do Vašej kúpeľne, či bude obklad pasovať ku dlažbe alebo či sa Vám vedľa vane zmestí práčka? Všetky tieto otázky vyrieši naša 3D vizualizácia. V prípade, že tovar nakúpite u nás máte 3D vizualizáciu úplne zadarmo!

Pri prerábaní kúpeľne je jedným z najdôležitejších aspektov správne zameranie priestoru. V prípade záujmu príde ku Vám domov náš odborne vyškolený predajca a precízne zameria celú kúpeľňu pre zhotovenie potrebného pôdorysu.

U nás vybavíte všetko na jednom mieste. V stavebninách TINEA ponúkame komplexný stavebný materiál pre Váš projekt.

TINEA. NAJVÄČŠÍ KÚPEĽŇOVÝ SHOWROOM V STAROĽUBOVNIANSKOM OKRESE.

Predajom kúpeľni sa zaoberáme už od roku 1997, kedy sme otvorili náš prvý showroom v OD Rozvoj v Starej Ľubovni. V roku 2005 sme sa presťahovali do nových priestorov v obci Nová Ľubovňa a náš sortiment sme rozšírili o komplexný stavebný materiál. Od roku 2008 sme členom Slovenskej obchodnej aliancie stavebnín – SOAS a.s. V roku 2015 sme kompletne zrenovovali náš areál a pristavili novú predajňu kúpeľňového štúdia a stavebnín. 

KÚPEĽŇOVÉ TRENDY 2023 SLEDUJEME ZA VÁS

V showroome s 28 kúpeľňovými kójami vám predstavíme nové trendy pri riešení vašich zámerov. Zabezpečíme odborné poradenstvo, záručný a pozáručný servis. Pomôžeme vám zorientovať sa v rozsiahlej ponuke produktov a značiek.

Ponúkame Vám široký sortiment obkladov, dlažieb, sanitárnej keramiky, nábytku, inštalačných modulov, vaní, sprchovacích kútov, batérií a kúpeľňových doplnkov. Ponúkané produkty sú plne funkčné, navrhnuté podľa najnovších trendov a spĺňajú požiadavky európskych noriem.

Grafické návrhy a realizácie kúpeľní

Vypracujeme pre Vás vizualizáciu kúpeľne a nezáväznú cenovú ponuku vybraných materiálov.

Pozrite si naše vizualizácie Pozrite si naše realizácie

 

HARMÓNIA KVALITY, CENY A DIZAJNU

Poradíme si s akoukoľvek kúpeľňou. Veľkou či malou, luxusnou alebo ekonomickou. A to všetko pri skvelom pomere ceny a kvality.

SPOLOČNE VYTVORÍME KÚPEĽŇU VAŠICH SNOV