FARBY&LAKY

FARBY & LAKY

DULUX, PRIMALEX, TIKKURILA, HASOFT, SYNTA, KOMAPRIM, LUXOL, HAMMERITE

CHCEM NEZÁVÄZNÚ CENOVÚ PONUKU

TINEA. 12 000 ODTIEŇOV DULUX NAMIEŠAME NA POČKANIE.

Chystáte sa maľovať? Zastavte sa v miešacom centre farieb Dulux v Novej Ľubovni a vyberte si z viac ako 12 OOO odtieňov DULUX na kov, drevo, stenu a fasádu. Miešanie farieb vykonávame na plne automatizovaných prístrojoch, ktoré zaručia presný výsledok.

Interiérové nátery

Interiérové nátery značiek Dulux, Primalex, Tikkurila a Hasoft sú vysokokvalitné produkty vhodné na natieranie vnútorných priestorov, stien a stropov. Sú umývateľné a ich vylepšené zloženie umožňuje dokonalé krytie rôznych povrchov.

Exteriérové nátery

Exteriérové nátery značky Dulux, Ceresit, Baumit a Weber sa vyznačujú stálosťou farieb a dlhou životnosťou. Vďaka odolnosti proti vlhkosti, UV žiareniu a atmosférickým vplyvom sú vhodné na natieranie vonkajších fasád.

Vrchné emailové nátery

Vrchné emailové nátery značiek Dulux sú vhodné na interiérové aj exteriérové povrchy. Odolávajú poveternostným vplyvom a chránia a ošetrujú kovové a drevené predmety.

Samozákladové vrchné nátery

Samozákladové vrchné nátery s antikoróznym účinkom, ktoré spoľahlivo ochránia kovové povrchy. Spájajú funkcie základu, medzináteru a vrchného emailu, vďaka čomu je ich použitie jednoduché.

Lazúrové nátery na drevo

Lazúrové nátery na drevo ochraňujú všetky drevené konštrukcie a povrchy v interiéri aj exteriéri. Vďaka nim ich neohrozia poveternostné vplyvy, vlhkosť ani slnečné žiarenie.

Priemyselné nátery

Priemyslové nátery sú určené na ochranu oceľových a ostatných kovových povrchov, ktoré sú vystavené náročnému poľnohospodárskemu či priemyselnému prostrediu.

Strešné nátery

Strešná farba Komaprim 3v1 je syntetická farba 3v1 (základ, medzináter a vrchný email) s výborným antikoróznym účinkom (bariérový a inhibičný efekt). Farba je určená ako pre vnútorné, tak aj vonkajšie použitie, a to na oceľ, zoxidovanú pozinkovanú oceľ alebo železo. Hodí sa na oceľové konštrukcie, kontajnery, strojné súčasti, strechy, brány a stĺpy. Dobre odoláva vlhkosti. Neobsahuje ťažké kovy. Výsledný film má pololesklý vzhľad.