BETONÁRSKA OCEĽ

Betonárska oceľ

KARI SIETE , ROXORY 

CHCEM NEZÁVÄZNÚ CENOVÚ PONUKU

VYSTUŽENÉ ZVARANÉ SIETE (KARI SIETE)

Vystužené zvárané siete alebo kari siete sa používajú na armovanie (spevnenie) základových dosiek, komunikácií, betónových poterov, stropných nadbetonávok, betónových mazanín, podkladových betónov a ostatných monolitických častí stavieb.

V stavebninách  TINEA   máme stále skladom k odberu ihneď tieto priemery vystužených zváraných sietí : 4mm, 6mm, 8mm, oko 10×10cm, 15×15cm a 20×20cm.

BETONÁRSKA OCEĽ (ROXOR)

Betonárska oceľ, betonárska výstuž alebo oceľové prúty, hovorovo roxory sú oceľové tyče, ktoré sa vkladajú do betónu s cieľom zvýšiť jeho nosnosť a vytvárajú tak spolu železobetón. Betonárska oceľ sa používa na armovanie (spevňovanie) nosných konštrukcií, oporných múrov, prekladov, základových pásov, pätiek, dosiek, železobetónových stropných dosiek a ostatných monolitických častí stavieb. Ponúkame betonársku oceľ v tyčiach dlhých 12 metrov, v prípade potreby Vám ich narežeme na dĺžku podľa Vašej požiadavky.

V stavebninách  TINEA   máme stále skladom k odberu ihneď tieto priemery oceľových tyčí (roxorov): 6mm, 8mm, 10mm, 12mm, 14mm, 16mm, 18mm, 20mm, 25mm.

POMÔŽEME VÁM PRI VÝBERE SPRÁVNEHO MATERIÁLU PRE VAŠU STAVBU.