KOMÍNY SCHIEDEL

Komínove systémy Schiedel

NAVRHNEME RIEŠENIE PRE VÁŠ KOMÍN

CHCEM NEZÁVÄZNÚ CENOVÚ PONUKU

TINEA. CERTIFIKOVANÝ PREDAJCA KOMÍNOV SCHIEDEL.

V našej ponuke nájdete široký sortiment keramických, nerezových, stavebnicových a aj murovaných komínových systémov. Samozrejmosťou v našej ponuke sú aj vetracie systémy.

KERAMICKÉ KOMÍNY SCHIEDEL

SCHIEDEL KOMBIGAS -vám dáva možnosť sústrediť všetky vedenia zo strechy dole. Alebo naopak.
V kompaktnom rozmere komínovej tvárnice 3 v 1 máte vyriešené spaliny, plynový kotol, nasávanie vzduchu na jeho prevádzku a jednu šachtu máte pre technické vedenia.
Šachty môžu byť prístupné a preto je možné vedenia doplniť, vymeniť, opraviť.
Už žiadne sekanie do steny, ak budete chcieť, potrebovať, túžiť napríklad po ďalšom satelite alebo rýchlejšom internete.

SCHIEDEL ABSOLUT – komínový systém pre moderné energeticky úsporné domy. Keramická profilovaná vložka a tvárnica s integrovanou tepelnou izoláciou. Vhodný pre odvádzanie spalín od spotrebičov na plynné, kvapalné a tuhé palivá.

SCHIEDEL UNI ADVANCED – univerzálny komínový systém určený pre všetky druhy palív a spotrebiče. Trojnásobná garancia na 30 rokov – pri vyhorení sadzí, proti poškodeniu koróziou, proti vlhkosti.

SCHIEDEL STABIL – cenovo výhodný trojvrstvový komínový systém vysokej kvality. Určený pre všetky typy spotrebičov, predovšetkým na tuhé palivá v suchej alebo mokrej prevádzke v podtlaku.

SCHIEDEL MULTI – ventilačný komínový systém nadväzuje na systém Quadro s možnosťou pripojenia viacerých uzavretých plynových spotrebičov. Systém s novou generáciou šamotových vložiek.

SCHIEDEL QUADRO – komínový systém Quadro je určený pre odvod spalín až od desiatich uzatvorených plynových spotrebičov, označovaných zjednodušene ako turbokotle.

V stavebninách  TINEA máme stále skladom k odberu ihneď  tieto komíny : SCHIEDEL Kombigas, SCHIEDEL UNI Advanced a SCHIEDEL Stabil.

 

<span class="entry-title-primary">KOMBIGAS</span> <span class="entry-subtitle">Všetko v jednom komíne</span>

 

       Schiedel keramický systém

NEREZOVÉ KOMÍNY SCHIEDEL.

SCHIEDEL KERASTAR – trojvrstvový komínový systém s vnútornou keramickou rúrou najvyššej kvality a s nerezovým opláštením. Izolačná vrstva je 60 mm hrubá, preto komín môže byť súčasťou interiéru.

SCHIEDEL PRIMAPLUS – univerzálny jednoplášťový nerezový komínový systém pre opravu komínov alebo pre konštrukcie dymovodov.

SCHIEDEL PERMETER – trojvrstvové komínové teleso. Pre všetky typy palív a spotrebičov. Ideálny pre architektonické doplnenie interiéru s možnosťou stavby priamo nad spotrebič.

     Schiedel nerezový systém

POMÔŽEME VÁM PRI VÝBERE VHODNÉHO KOMÍNA PRE VÁŠ DOM.