MUROVACÍ MATERIÁL

Murovací materiál

YTONG , PORFIX , POROTHERM

CHCEM NEZÁVÄZNÚ CENOVÚ PONUKU

Plánujete s výstavbou začať čo najskôr? Pre nás žiaden problém. Na sklade máme dostatok murovacieho materiálu ihneď k odberu.

TEHLAVSPOROBETON

Rozhodli ste sa postaviť si vlastné bývanie?

Výber materiálu na stavbu domu je veľmi dôležitým krokom, ktorý okrem nákladov na bývanie ovplyvní každodenný život celej rodiny. Moderné bývanie dnes poskytuje oveľa viac ako len základné prístrešie. Zamerajte sa na komplexnosť stavebného systému, jednoduchosť, kvalitu a rýchlosť výstavby.

Pálený murovací materiál

Pálený murovací materiál alebo tehla predstavuje množstvo výhod. Tehla zabezpečuje prirodzená priestorová klíma, má optimálnu difúznu priepustnosť, je odolná voči vode a vlhkosti, hnilobe, plesniam, škodcom a chemickým vplyvom. Tehla má výborné akustické vlastnosti, chráni proti hluku, má tiež vysoká miera požiarnej odolnosti, je pevná, stála a bezpečná. Výhodou je aj rýchla a úsporná výstavba pri použití tehly.

Pórobetón, presné murovacie tvárnice

Pórobetón ponúka vysoký štandard tepelnej izolácie, mimoriadnu stabilitu a odolnosť, ľahkú manipuláciu a spracovanie, je nehorľavý, ekologický a zaisťuje príjemnú vnútornú klímu. Pórobetón je pomerne mäkký materiál, ľahko sa na stavbe reže na požadovaný rozmer a jednoduchšie sa do neho vysekávajú drážky na vedenie rozvodov.

AKTUÁLNE KATALÓGY MUROVACIEHO MATERIÁLU

POMÔŽEME VÁM PRI VÝBERE SPRÁVNEHO MUROVACIEHO MATERIÁLU PRE VAŠU STAVBU.