STRECHY

STRECHY A STREŠNÉ OKNÁ

TERRAN, BLACHOTRAPEZ, BRAMAC, VELUX, ROTO

CHCEM NEZÁVÄZNÚ CENOVÚ PONUKU

Pálená strešná krytina

Ponúkame široký sortiment pálených strešných krytín rôznych tvarov a farebných prevedení. Univerzálne, mediteránske, historické, aj exkluzívne krytiny. Výhodou pálenej strešnej krytiny je dlhá životnosť, prírodný materiál, bez chemických prísad, aj výborná odolnosť voči poveternostným podmienkam. V našej ponuke nájdete pálenú strešnú krytinu od značky Tondach.

Betónová strešná krytina

Betónové škridly majú dlhú životnosť a sú vysoko funkčné, ich výroba je šetrná k prírode. Medzi ďalšie výhody betónovej krytiny patrí pevnosť, mrazuvzdornosť vďaka nízkej nasiakavosti a ochrana pred hlukom. V našej ponuke nájdete betónovú strešnú krytinu od značiek Terran a Bramac.

Max7°s-jazerom

Oceľová strešná krytina

Oceľové strešné krytiny ponúkajú množstvo farebných prevedení, tvarov, aj povrchových úprav. Aplikovať na strechy ju môžete od sklonu 8°, ak nie sú potrebné priečne spoje. Veľkú obľubu si krytina získala aj u montážnikov, vďaka svojej výrobnej presnosti a tuhosti. V našej ponuke nájdete oceľovú strešnú krytinu od značky Blachotrapez.

Vlnitá bitúmenová strešná krytina

Vlnitá bitúmenová strešná krytina je ľahká strešná krytina vyrábaná z organických vlákien, nasýtená bitúmenom (organická kvapalina) a tvarovaná tlakom pri vysokej teplote do tvaru vlnitých dosiek. Vhodná pre použitie na strechy s extra nízkym sklonom, ako strešná krytina na rôzne typy konštrukcií, pre jednoduché stavby, prístrešky, záhradné domčeky a poľnohospodárske budovy. V našej ponuke nájdete vlnitú bitúmenovú strešnú krytinu od značky Onduline.

Asfaltové šindle

Asfaltové šindle vynikajú svojou ľahkosťou a tvárnosťou, sú vhodné predovšetkým na strechy s členitým tvarom. Majú široké využitie, je možné ich položiť na strechy so sklonom od 15 -90 °. Ideálne obdobie na montáž asfaltových šindlov je na jar alebo na jeseň, kedy je vonkajšia teplota 20 – 25 °C. Vyššie teploty spôsobujú mäknutie pod váhou remeselníkov, nižšie teploty zase zhoršenú flexibilitu.

STREŠNÉ OKNÁ A SVETLOVODY

Prirodzené svetlo je pre Vašu stavbu veľmi dôležité. Čím viac ho v interiéri máte, tým lepšie sa v ňom cítite. Preto je pred výberom strešných okien dôležité premyslieť si, koľko denného svetla v miestnosti potrebujete a akú funkciu by mali okná spĺňať. Či je pre Vás dôležité nielen množstvo svetla v interiéri, ale aj výhľad von alebo len potrebujete presvetliť tmavšiu miestnosť v dome. V neposlednom rade treba myslieť aj na systém otvárania, presklenie, farebné vyhotovenie a ochranu proti svetlu a teplu, teda žalúzie a rolety.

revolucne-stresne-okno-za-dostupnu-cenu

Strešné okná

Ponúkame riešenia pre potreby Vašej stavby. Drevené alebo bezúdržbové strešné okná s vonkajším povrchom: hliník, meď, titánzinok alebo rôznych odtieňoch ALU farieb. Strešné okná s trojsklom s horným alebo spodným otváraním, výklopno-kývne okná s panoramatickým výhľadom alebo diaľkovo ovládané strešné okná s prémiovým zasklením. V našom sortimente ponúkame aj oblúkové a lomené strešné okná, balkónové galérie, výlezy a okná do plochých striech. V našej ponuke nájdete strešné okná od značiek Velux a Roto.

KLIKNITE TU A VYSKÚŠAJTE ONLINE KONFIGURÁTOR STREŠNÝCH OKIEN.

Svetlovody

Vyberte si svetlovody na šikmú, aj rovnú strechu. Vďaka svetlovodu privediete prirodzené slnečné aj mesačné svetlo do tmavších častí Vášho domu, kde nie je možné umiestniť okno . Najčastejšie sa jedná o kúpeľne, šatníky, schodiská a chodby. V našej ponuke nájdete svetlovody od značiek Velux a Roto.

Rolety a žalúzie

Rolety a žalúzie slúžia na reguláciu tepla a svetla. Vyberte si to správne riešenie pre zatemnenie, zatienenie alebo zabránenie prehrievaniu. Ponúkame rolety rôznych farebných vyhotovení, detské rolety, zatemňujúce rolety, plisované, kombinované, aj rímske rolety, vonkajšie rolety a žalúzie, vonkajšie markízy, aj sieťky proti hmyzu. V našej ponuke nájdete rolety a žalúzie od značiek Velux a Roto.

 

POMÔŽEME VÁM PRI VÝBERE STREŠNEJ KRYTINY PRE VAŠU STAVBU.