HYDROIZOLÁCIE

Hydroizolácie

KVK PARABIT, BITUMAT, DEN BRAVEN, MAPEI, SIKA.

CHCEM NEZÁVÄZNÚ CENOVÚ PONUKU

Hydroizolácia chráni dom pred zemnou vlhkosťou, tlakovou vodou, proti radónu, aj pri izolácii strechy. Je dôležité vybrať vhodný typ izolácie pre rôzne časti stavby – terasy, balkóny, strechy, podlahy, či spodnej stavby.

Asfaltové pásy

Asfaltové pásy sa najčastejšie používajú na hydroizoláciu striech, balkónov, terás alebo prístreškov. Tiež na hydroizoláciu podzemných častí stavieb a podzemných objektov proti vlhkosti zo zeme, aj ako ochrana stavieb proti radónu z podložia. Použitie záleží od ich zloženia a vlastností.
Ponúkame asfaltové pásy s posypom, bez posypu, oxidované a modifikované asfaltové pásy.

Geotextílie

Ponúkame tkané, netkané, aj pletené geotextílie. Plnia najmä ochrannú, separačnú a filtračnú funkciu. Avšak ich funkcia môže byť aj drenážna, stabilizačná, výstužná a protierózna.

Nopové fólie

Nopové fólie sú odolné voči väčšine chemikálií, neprepúšťajú vodu, odolávajú baktériám a plesniam. Majú dlhú životnosť. Vystúpené nopy na fólii umožňujú vzduchu prúdiť a tým zabezpečujú odvetrávanie. Nopové fólie je možné využiť aj ako doplnkovú ochranu pred radónom. Používajú sa tiež ako drenážna vrstva pri výstavbe zelenej strechy.

nopova-folia-w895-1515cbce9253ef600b2fc580b830fdb9

Tekutá hydroizolácia

Je vhodná na hydroizolácie nových, aj starších konštrukcií v interiéri a exteriéri, nad aj pod úrovňou terénu. Tekutá hydroizolácia je ideálna na použitie pre konštrukcie zadržujúce vodu, konštrukcie pri ktorých je vyžadovaná vysoká prevádzková spoľahlivosť, pre hydroizoláciu podláh, striech a kúpeľní.
Ponúkame rôzny typy tekutých fólií a lepeniek.

Hydroizolačné PVC fólie

Slúžia na hydroizoláciu strechy, najmä u plochých striech. Je vhodná na všetky bežné podkladové konštrukcie: kovy, podklady na báze dreva, betónu a asfaltu.
Ponúkame PVC fólie na mechanicky kotvené systémy, lepené systémy, čiastočne mechanicky kotvené alebo lepené systémy, vegetačné strešné systémy (zelené strechy), aj priťažené strešné systémy.

POMÔŽEME VÁM PRI VÝBERE VHODNEJ HYDROIZOLÁCIE PRE VAŠU STAVBU.